Меню
Герої не вмирають
Банери

Одним із основних джерел фінансування проектів на конкурсній основі та відповідно до регіональних стратегій є кошти Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

У 2018 році сума коштів ДФРР для Рівненської області збільшилась, і тепер вона становить 214 млн. грн. 90 проектів від Рівненщини, в тому числі і 9 проектів, щодо об’єктів Здолбунівщини, претендують на отримання фінансування з ДФРР. Саме стільки заявок зареєстрували на он-лайн платформі Мінрегіону.

Проекти від Здолбунівщини подали 3 сільські ради району, а саме Копитківська, Здовбицька та Ступнівська сільські ради. Також два проекти подано від Здолбунівської райдержадміністрації, 1 проект від Рівненської обласної ради та 3 проекти від Здолбунівської міської ради.

Наводимо перелік даних проектів:

1) Будівництво дошкільного навчального закладу в с.Новомильськ по вул.Центральна,3-А на території Копитківської сільської ради Здолбунівського району.

2)  Капітальний ремонт системи опалення Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст. по вул Першотравнева,65 Б с.Гільча Друга, Здолбунівського району, Рівненської області.

3) Реконструкція нежитлової будівлі контори під дошкільний навчальний заклад по вул. Шосова, 162 в с.Здовбиця Здолбунівського району Рівненської області.

4) Будівництво спортивного залу дитячо-юнацької спортивної школи Здолбунівської районної ради Рівненської області м. Здолбунів, вул. Паркова.

5) Реконструкція вул.Соковиця в с.Ступно Здолбунівського району.

6) Капітальний ремонт будівлі корпус №2 (літ. В-ІІ згідно техпаспорту БТІ), прибудови №2 (літ. Г-ІІ згідно техпаспорту БТІ) для КЗ «Урвенський психоневрологічний інтернат» Рівненської обласної ради в с. Урвенна, вул. Жовтнева 53а, Здолбунівського району, Рівненської області.

7)  Будівництво оглядових майданчиків в гідропарку міста м.Здолбунів.

8) Будівництво ліній водопостачання на житловий масив по вул. Мартинівка, Польова, Б.Тена, Івасюка, провулках Щепкіна та Комунальному в м.Здолбунів Рівненської області.

9)Будівництво водогону від свердловин №9а,№14, №15 до ВНС по вул. Старомильська в с.Загороща Рівненського району Рівненської області.

Які саме проекти отримають підтримку ДФРР, має визначити комісія. У її складі – представники обласної влади, депутати, науковці, громадськість.

6 лютого 2018 року ця комісія засідала у приміщенні ОДА, щоб попередньо обговорити умови конкурсу та ознайомитись з критеріями оцінювання.

Загалом оцінювання відбуватиметься за такими критеріями: вплив проекту на громаду та регіон, ступінь вирішення проблеми, інноваційність, співфінансування з місцевих бюджетів, соціально-економічна спрямованість проекту.

Відбиратимуться проекти та інвестиційні програми, які наберуть найбільше балів. Максимальна сума балів у межах однієї категорії – 20 балів, максимальна загальна кількість балів – 100.

Протягом тижня члени обласної комісії вивчатимуть проекти. Після цього, 16 лютого, свої пропозиції вони надішлють до департаменту економічного розвитку та торгівлі Рівненської ОДА для узагальнення.

Остаточне рішення щодо фінансування проектів за кошти ДФРР ухвалюватимуть колегіально.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728