Меню
Герої не вмирають
Банери

Здолбунівська райдержадміністрація долучилася до акції #Give_the_book , яка має на меті збільшення книжкового фонду Здолбунівської районної бібліотеки для дітей та юнацтва.

Голова райдержадміністрації Сергій Кондрачук подарував Здолбунівській районній бібліотеці для дітей та юнацтва нові книги  Павло Штепа “Українець і москвин: дві протилежності”, Степан Бабій “Луни повстанського краю” та Богдан Лепкий Том1 Вибрані твори.

Також були подаровані дитячі твори Надії Гуменюк «Буслик хоче до Світязя»,  Боісіда «Дивовиддя про святих русалок», Едгар Аллон По «Золотий жук», О.Ільченко «Таємниця старої обсерваторії» та Ангел на ротації: Альманах творчості дітей із сімей захисників України.

Нагадаємо умовами челенджу #Give_the_book є:

1)Три людини, які будуть відмічені в записі, дарують для бібліотеки книгу з вже прочитаних, які припадають пилюкою на полиці, або нову, залежно від можливостей.

2)Фотографуються в бібліотеці під час передачі книги.

3)Постять текст даного запису у себе на сторінці у соцмережі фейсбук, використовуючи хеш-теги #ЗЕлений_газОН,  #ЗРБДЮ, #Give_the_book, позначають там трьох своїх друзів, яким передають естафету, і контролюють виконання умов друзями.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери