Меню
Герої не вмирають
Банери

04 листопада 2016 року головний лікар комунального закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первиної медичної допомоги» Олег Сумко отримав 24 нових небулайзери (інгалятори), придбані за кошти районного бюджету, які вже найближчим часом буде передано 24 фе́льдшерсько – акуше́рським пунктам Здолбунівського району (у трьох фе́льдшерсько-акуше́рських пунктах та в 11 амбулаторіях загальної практики сімейної медицини району такі інгалятори вже є).

2

Таким чином, люди у сільській місцевості зможуть якісно лікувати захворювання органів дихання, мами зможуть робити своїм дітям потрібні інгаляції.

Окрім того, за кошти районного бюджету днями також було придбано електрокардіограф, який буде передано Здолбунівській амбулаторії загальної практики № 3 (та, що на селищі).

4

Також очікуємо, що найближчим часом до комунального закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первиної медичної допомоги» надійдуть 16 глюкометрів, які теж будуть передані тим фе́льдшерсько – акуше́рським пунктам, де їх до цього часу не було. До кожного глюкометра – набір смужок.

3

Таким чином, хворі на діабет позбавляться потреби їхати перевіряти рівень цукру в крові в місто Здолбунів, а зможуть робити це безпосередньо в фе́льдшерсько-акуше́рському пункті свого села.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери