Меню
Герої не вмирають
Банери

У зв’язку із запровадженням «червоного» рівня епідемічної небезпеки на Здолбунівщині, фахівці Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості відновили роботу в онлайн-режимі з використанням платформи «Zoom». З метою формування у безробітних навичок цілеспрямованого та активного пошуку роботи, впевненості у своїх силах 28 жовтня провідним фахівцем відділу активної підтримки безробітних Тетяною Козарик було проведено інформаційний вебінар «Сучасні джерела пошуку роботи».

Під час онлайн-заходу Тетяна Миколаївна намагалася розширити уявлення учасників про сучасні технології пошуку роботи, джерела інформації про вакансії, ознайомила з їх перевагами та недоліками, правильним аналізом оголошень про вакансії, методами шахрайства при працевлаштуванні. Зокрема, презентовано офіційний сайт Державної служби зайнятості, можливості «Освітнього порталу» та «Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри», завдяки яким служба зайнятості допомагає безробітним стати конкурентоспроможними на ринку праці. Надано інформацію щодо міжнародної платформи «Coursera», яка відкриває через Державну службу зайнятості України безкоштовний доступ до своїх освітніх програм для безробітних.

На завершення заходу Тетяна Миколаївна наголосила, що запорука успіху у працевлаштуванні – це активність та гнучкість шукачів роботи, здатність їх до оволодіння новими знаннями та вміннями.

Анонси подій
Банери

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031