Меню
Герої не вмирають
Банери

Уже декілька років триває реформа децентралізації. І зараз настає етап, коли структури РДА повинні відповідати новим функціям і завданням. Незважаючи на високу кваліфікацію співробітників РДА та їх внесок у розвиток регіонів, скорочення є непростим, болючим, але необхідним рішенням. Сьогодні прийняття рішень, пов’язаних зі зміною організаційної структури та зменшенням чисельності працівників РДА, є об’єктивною вимогою.

З метою упередження негативних наслідків вивільнення працівників, 03 грудня фахівцями Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості було організовано та проведено захід щодо інформування вивільнюваних працівників про їх права та державні гарантії.
Заступник директора Оксана Шнайдер розповіла учасникам заходу про послуги, які надає служба зайнятості, можливості професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, ознайомила із новітніми підходами служби зайнятості у роботі із незайнятим населенням та презентувала електронні сервіси ДСЗ.

Завдання нашої служби – забезпечити кар’єрний супровід кожному співробітникові, який підпадає під скорочення, – наголосила Оксана Федорівна. – Кожного клієнта буде супроводжувати свій кар’єрний радник, який складе індивідуальний план працевлаштування, щоб підібрати роботу максимально швидко, навіть ще до самого звільнення.

Присутнім були надані матеріали щодо переліку професій, за якими здійснюється навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти; ознайомлено з переліком актуальних вакансій місцевого ринку праці, роздані для заповнення профільні анкети кандидатів.
На зустрічі провідний юрисконсульт Валентина Федорук надала консультацію щодо процедури скорочення штату працівників, змісту прав та державних гарантій працівників до початку їх фактичного звільнення. Зокрема, звернула увагу на те, що при відсутності роботи за відповідною професією чи спеціальністю, а також у разі відмови працівника від переведення на іншу роботу на тому ж підприємстві працівник, за своїм бажанням, звертається за допомогою до служби зайнятості або працевлаштовується самостійно. Ознайомила з правами безробітних, видами матеріального забезпечення та умовами їх отримання, порядком надання послуг.

Заключним етапом упереджу вальної консультації було обговорення питання про те, які фахівці є найбільш затребувані на ринку праці, адже попереду пошук “нової” роботи, потрібно підлаштуватися під потреби роботодавців, можливо і перекваліфікуватися, та тримати руку на пульсі подій.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031