Меню
Герої не вмирають
Банери

Фахівці служби зайнятості на прохання керівництва Здолбунівського районного відділу державної філії «Центр пробації» у Рівненській області провели захід «Послуги служби зайнятості – соціальна підтримка населенню» для неповнолітніх осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі з метою соціальної адаптації.

Учасників було проінформовано про послуги служби зайнятості, зокрема, для незастрахованих осіб. Особливу увагу приділили інформації про можливості проходження професійної підготовки на курсах служби зайнятості, про перелік професій, терміни та умови навчання. З цікавістю присутні переглянули презентацію про Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ. Про актуальні вакансії спілкувалися у секторі самостійного пошуку роботи, де відвідувачі ознайомилися зі змістом вакансій та вимогами до роботи.

Такі форми роботи мають важливе значення для соціальної адаптації засуджених, підвищення їхньої конкурентоспроможності на ринку праці відіграє значну роль у зменшенні рівня рецидивної злочинності та забезпечення безпеки суспільства.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій