Меню
Герої не вмирають
Банери

Після проходження служби в Збройних силах України у зоні проведення антитерористичної операції, Джурик Олександр Федорович у вересні 2015 року повернувся у своє рідне село до родини, яка його чекала з нетерпінням. Чоловік мав поранення та деякі проблеми із здоров’ям, але сидіти без роботи не міг.

За допомогою у працевлаштуванні звернувся до Здолбунівського районного центру зайнятості у грудні 2015 року.

За освітою – електрозварник ручного зварювання, та професійного досвіду за професією майже не мав. Працював на низько кваліфікованих роботах, і не завжди офіційно. Протягом періоду перебування на обліку у центрі зайнятості активно сприяв своєму працевлаштуванню: ознайомлювався із актуальними вакансіями, відвідував співбесіди та групові заходи.

На одній із співбесід із роботодавцем ПП ПСППП «Здолбунівське», яке є одним із найбільших сільськогосподарських підприємств району, Олександру запропонували роботу за умови попереднього проходженням ним професійного навчання шляхом стажування за професією «слюсар з ремонту сільськогосподарської техніки». Безробітний цю пропозицію прийняв із радістю, ремонтувати техніку він любить, та й перелік виконання робіт є сумісний з навиками за основною професією.

Під час проходження стажування Олександр показав себе відповідальним та працьовитим, готовим навчатися новому, що було обов’язковою вимогою роботодавця.

Після закінчення стажування Олександру Федоровичу спеціалістом центру зайнятості Іриною Луценко було запропоновано індивідуальний супровід, пояснивши його принципи та зміст, заповнили карту проведення моніторингу після працевлаштування, в якій безробітний письмово підтвердив свою згоду. Упродовж супроводу адаптації особи на робочому місці, Ірина Вікторівна цікавиться успіхами та проблемами під час здійснення трудової діяльності.

Працює Олександр вже кілька місяців на новій роботі, задоволений і посадою, і умовами праці, і тим, що він не безробітний, а служба зайнятості і до цього часу цікавиться його долею.

Анонси подій
Банери

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30