Меню
Герої не вмирають
Банери

В рамках проведення Всеукраїнської Декади зайнятості для людей з інвалідністю (у тому числі – учасників антитерористичної операції) з метою сприяння їх працевлаштуванню фахівцями Здолбунівського районного центру зайнятості 29 листопада 2016 було організовано та проведено онлайн-аукціон вакансій ТОВ “Морган Феніче”, який перейшов в семінар за участю начальника відділу пільг Управління соціального захисту Вікторії Ковтонюк, заступника начальника Управляння Пенсійного фонду Наталії Лещенко та начальника відділу «Здолбунівського бюро правової допомоги» Людмили Каштан.

Про підприємство та особливості працевлаштування інвалідів на вакантні робочі місця присутнім розповіла директор департаменту персоналу ТОВ “Морган Феніче” Самчук Олена Володимирівна:

ТОВ «Морган Феніче» є частиною міжнародного холдингу «Хоум Груп» (Home Group Holdings), європейського виробника товарів для дому, налічує сім фабрик в Литві, Естонії, Польщі та Україні. ТОВ «Морган Феніче» в Україні працює з червня 2012 року і виробляє м’які меблі на експорт. На виробництві працює чимало мешканців Здолбунова, а також прилеглих сіл району. Робітники забезпечені безкоштовним доїздом від підприємства за такими напрямами: Глинськ – П’ятигори – Богдашів – Квасилів, Мізоч – Квасилів, Новомильськ – Здовбиця – Здолбунів – Квасилів. У деревообробному, швейному, складальному, а також в інших цехах працює більше 800 працівників. Робітники задіяні в двозмінному режимі, харчуються у фабричній їдальні, де першу страву, чай і хліб підприємство надає безкоштовно. Заробітна плата в середньому складає 5000 грн. і нараховується за принципом «Краще працюєш – більше отримуєш». На даний час фабрика постійно збільшує обсяги виробництва, а отже — активно шукає нових робітників, в тому числі і серед осіб з інвалідністю. Підбір робочого місця здійснюється з урахуванням побажань інваліда, наявних у нього професійних навиків і знань, а також рекомендацій медико-соціальної експертизи. Підприємство прагне створювати безпечні та нешкідливі для здоров’я умови праці, використовувати міри, спрямовані на відновлення працездатності інваліда.010

Вікторія Миколаївна розповіла про комплекс надання послуг, види допомог та пільг учасникам АТО, а Наталія Семенівна інформувала про зміни у пенсійному законодавстві щодо присутньої категорії осіб та умови нарахування страхового стажу. Зацікавленість та безліч запитань викликала інформації Людмили Каштан про доступ до правосуддя осіб з інвалідністю, їх трудові права та можливість участі у політичному життя країни.

Мета, заради якої було проведено сьогоднішні заходи, –  повне і рівне дотримання прав інвалідів, пов’язаних з реалізацією права на працю.

003

Анонси подій
Банери

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30