Меню
Герої не вмирають
Банери

24 лютого відбулося організоване відділом освіти Здолбунівської районної державної адміністрації районне методичне об’єднання практичних психологів і соціальних педагогів з теми: «Форми та методи профорієнтаційної роботи в загальноосвітньому навчальному закладі на сучасному етапі» у приміщенні Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3.

Розпочала об’єднання завідувач районного методичного кабінету Здолбунівської районної ради Глущук Наталія Олександрівна, розповівши про мету та програму заходу.

Директор Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Ковальчук Лариса Євгенівна привітала учасників методичного об’єднання у стінах своєї школи та  розповіла про різні напрями  роботи педагогічного колективу з учнівською молоддю навчального закладу.

Основним доповідачем заходу була практичний психолог Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Пилипчук Мирослава Василівна, яка ділилася з колегами своїм досвідом, надбаннями та новинками профорієнтаційної роботи з учнями різної вікової категорії. Вона провела з учнями 9-х класів турнір знавців професій.

На захід запросили начальника відділу активної підтримки безробітних Білоус Надію Степанівну з метою ознайомлення присутніх з організацією профорієнтаційної роботи  у центрі зайнятості з учнівською молоддю. У своєму виступі Надія Степанівна розповіла про групові та масові методи роботи з учнівською молоддю, які проводить центр зайнятості: профорієнтаційні уроки, акції «Випускник», ярмарки професій, ярмарки кар’єри, турніри знавців професій тощо. Для ефективності сприйняття учнями поданого матеріалу, фахівці центру зайнятості надають перевагу роботі у класі для учнівської молоді, який вміщує багато цікавого наочного матеріалу профорієнтаційного спрямування: інформаційний плакат «Світ професій – для Вас», папки з описами професій, відеокасети з розповідями про професії, роздаткові буклети та листівки.

У класі для роботи з учнівською молоддю можна проводити профорієнтаційні уроки, екскурсії по центру зайнятості, виховні години та батьківські збори по потребі навчальних закладів району, – наголосила Надія Степанівна.

Для розширення можливостей самостійного проходження тестів учнями на професійне самовизначення Надія Степанівна презентувала присутнім Інтернет-портал Державної служби зайнятості «Труд», у якому є рубрика «Пізнай себе», що допомагає дитині дізнатися про свої професійні здібності та нахили до конкретних професій за допомогою спеціальних тестів, надала інформацію про можливості професійного навчання на курсах служби зайнятості та презентувала Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ.

Такі зустрічі корисні та необхідні. Вони підвищують компетентність педагогічних працівників, надають нові знання у плануванні свого напрямку роботи, дають можливість дізнаватися багато нового та цікавого, ділитися досвідом, обмінюватися наочною та матеріальною базою з метою виконання нелегкого та важливого завдання: допомоги учням у визначенні першого кроку правильного майбутнього життєвого шляху – вибору професії.

Анонси подій
Банери

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30