Меню
Герої не вмирають
Банери

Фахівець Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Надія Білоус провела презентацію платформи «Моя професія: консультаційна мережа» для практичних психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів району.

Зустріч відбулася на районному семінарі-практикумі з теми: «Інклюзивна освіта: практичні кроки», який організував відділ освіти Здолбунівської райдержадміністрації. Захід проходив на базі Гільчанського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад».

Надія Білоус детально ознайомила присутніх з платформою профорієнтації та розвитку кар’єри, створеної для онлайн профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа». Під час презентації йшлося про використання платформи у роботі практичних психологів зі школярами. Учасники семінару дізналися про те, що визначає ця платформа, які використовуються методики, шкали їх оцінювання, інструкції проходження тестування та ін. Йшлося й про переваги проходження психодіагностики у дистанційному режимі для учнівської молоді.

На завершення виступу Надія Білоус повідомила учасникам семінару про те, що більше інформації про проект «Моя професія: консультаційна мережа» вони можуть отримали у спілкуванні з профконсультантами та кінцевими користувачами (оптантами) ресурсу на створеній сторінці у соціальній мережі «Facebook».

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

БанериКвітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930