Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості провели семінар «Особливості працевлаштування молоді». Категорія запрошених – молодь з вищою освітою до 25 років. Більшість цих безробітних не мають досвіду роботи за набутими професіями, спеціальностями, які вони здобули у навчальних закладах. Основною метою фахівця центру зайнятості було підвищення активної життєвої позиції молоді на ринку праці.

«Від чого залежить успіх у пошуку роботи? Насамперед від віри в себе, професіоналізму, володіння методами пошуку роботи, навичками спілкування з роботодавцем», – ознайомила з планом семінару учасників завідувач сектору активної підтримки безробітних Надія Білоус.

Для закріплення матеріалу молодь була ознайомлена з можливостями отримання інформації щодо пошуку роботи в межах України за допомогою сайту Державної служби зайнятості. При розгляді питання про можливості професійного навчання на курсах служби зайнятості, до уваги слухачів було надано презентацію Рівненського центру професійно-технічної освіти. Враховуючи професійний склад учасників семінару, Надія Степанівна особливу увагу приділила інформації про можливість перепідготовки для фахівців з медичною освітою за професією «косметик» та про підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення для фахівців з технічною освітою за напрямками «Основи комп’ютерної графіки та web-дизайну», «Практичний web-дизайн», «Створення анімацій та додатків в середовищі Unity 3D» тощо.

На закінчення семінару Надія Степанівна побажала молоді активного пошуку роботи та вдалого працевлаштування.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728