Меню
Герої не вмирають
Банери

Дев’ятого листопада в Україні відзначатимуть День працівників культури і майстрів народного мистецтва – свято тих, хто плекає традиції та дарує нам прекрасні емоції і радість зустрічей з мистецтвом. Тож напередодні свята працівників цієї сфери віншували під час урочистостей, які відбулися 7 листопада у Здолбунівському районному будинку культури.

На свято зібралися працівники закладів культури Здолбунівщини та багато гостей. Адже наші митці, без перебільшень, заслуговують на найщиріші слова вдячності. Вони здатні розчулювати і примушувати роздумувати про вічне, сила їхнього таланту дає змогу пережити ті відчуття, які пробуджують душі, примушують трепетати серця…

У них завжди багато ідей, а заходи, котрі відбуваються у район за їх участі, завжди неповторні та креативні.

Тож святкова атмосфера заходу спонукала гостей висловлювати працівникам культури найщиріші слова вдячності. Цього дня винуватців свята вітали представники районної та міської влади, колеги-митці та поціновувачі їхньої творчості та праці.

Традиційно кращі працівники цієї сфери отримали низку грамот та подяк, які також засвідчили їхній високий професіоналізм та відданість справи. Дякували під час свята і ветеранам галузі, і волонтерам, які з власної ініціативи долучаються до праці у закладах культури району.

А згодом вже митці дарували свято тим, хто завітав на урочистості. Адже у працівників культури та майстрів народного мистецтва завжди є чим вразити численних шанувальників їхньої творчості.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій