Меню
Герої не вмирають
Банери

Сьогодні у Здолбунівському відділенні поліції Острозького відділу поліції ГУНП в Рівненській області відбулися урочистості з нагоди Дня Національної поліції України, який у нашій державі відзначають 4 липня.

На початку зібрання його учасники Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих працівників поліції, які загинули під час виконання службового обов’язку.

З професійним святом правоохоронців привітали в. о. голови Здолбунівської райдержадміністрації Леонід Власюк, голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк, заступник міського голови Здолбунова Володимир Кондратюк, керівник Здолбунівської місцевої прокуратури Григорій Нижник, а також начальник Здолбунівського відділення Острозького відділу поліції ГУНП в Рівненській області Сергій Криса, побажавши працівникам поліції успіхів у роботі, миру, здоров’я та щирої людської вдячності.

Цього дня кращим працівникам галузі вручили Почесні грамоти за вагомий внесок у справу боротьби зі злочинністю, зміцнення правопорядку, відданість традиціям Національної поліції та з нагоди відзначення створення третьої річниці Національної поліції України.

 

 

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери