Меню
Герої не вмирають
Банери

Якщо ваш вік «45+» і Ви цікавитесь інноваційними підходами, маєте бажання іти в ногу з часом, здобути нові знання та навички, то  допоможе Вам у цьому ваучер. Вас цікавить, що це таке? Так от, ваучер – це документ встановленого зразка, який видається одноразово особам віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше як 15 років. Ваучер дає особі право на перепідготовку, підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні, спеціалізацію, підвищення кваліфікації у навчальних закладах, які мають ліцензію на такий вид діяльності за рахунок коштів держави.

Такою можливістю скористались та отримали ваучер 14 медичних сестер Здолбунівської центральної районної лікарні.

Здолбунівською районною філією Рівненського обласного центру зайнятості спільно з Комунальним некомерційним підприємством «Здолбунівська центральна районна лікарня» та Вищим комунальним навчальним закладом Дубенський медичний коледж було організовано навчання для персоналу шляхом підвищення кваліфікації циклу тематичного удосконалення «Медична інформатика» за спеціальністю  «Медсестринство». Під час навчання медсестри ознайомились з об’єктами Windows, навчилися працювати з процесорами MS Word, MS Excel та з Національною електронною системою охорони здоров’я EHEALTH, та системами підключеними до неї. Завдяки ваучеру медсестри освоїли навчальну програму та підвищили свою професійну компетентність коштом держави без додаткових власних фінансових витрат.

Як зазначив заступник головного лікаря  КНП «Здолбунівської ЦРЛ»  Василь Миколайович Мацьоха, бажаючих підвищити кваліфікацію без відриву від робочого процесу виявилось багато, тому планується організувати ще одну навчальну групу у першому кварталі 2020 року.

 

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930