Меню
Герої не вмирають
Банери

В рамках проведення Всеукраїнського тижня прав людини фахівці Здолбунівського районного центру зайнятості та Здолбунівського бюро правової допомоги завітали на урок правознавства до учнів 10-го класу Здолбунівської гімназії.

062

На початку уроку учні слухали міні-лекцію про права та обов’язки людини від начальника Здолбунівського бюро правової допомоги Каштан Людмили Михайлівни. Надалі робота була продовжена проведенням правознавчого брейн-рингу під назвою «Що я знаю про свої права та обов’язки?». Метою цього заходу було закріплення учнями вивченого шкільного матеріалу з основ права та його застосування, навчання користуванням правовою інформацією, більш детальне ознайомлення з правами та обов’язками неповнолітніх та вміння розрізняти кримінальну та адміністративну відповідальність.

За звання «Найкращі правознавці» між собою боролися 4 команди: «Юні юристи», «Феміда», «Голос Феміди» та «Кульбаби-правознавці». Членами журі були заступник директора з виховної роботи Кирилюк Ірина Петрівна, вчитель правознавства Буцька Людмила Миколаївна та педагог-організатор Дейнека Ірина Георгіївна. За результатами конкурсів перемогу здобули учасники команди «Феміда».

Як діти, так і члени журі щиро подякували центру зайнятості та Здолбунівському бюро правової допомоги за організацію та проведення такого цікавого та корисного заходу.

 

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери