Меню
Герої не вмирають
Банери

Фахівці Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості у Тиждень права, приуроченого Дню прав людини, провели правознавчий брейн – ринг «Що я знаю про свої права?» для учнів Державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» з метою підвищення інтересу до правових знань, до прав дітей та людини, пошани до законів України, вміння користуватися своїми правами та використовувати ці знання на практиці.

У правовому брейн-рингу брали участь 4 команди учнів професійно-технічного навчального закладу, які здобувають професію «Слюсар з ремонту рухомого складу. Машиніст тепловоза та електровоза». Ведучі заходу, начальник відділу активної підтримки безробітних Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Надія Білоус та головний спеціаліст відділу Здолбунівського бюро правової допомоги Наталія Михальчук підготовили учасникам низку конкурсів правового характеру, під час яких діти продемонструвати свої знання з правознавства, про права дитини, вміння складати юридичні визначення та ребуси, працювати у групі, брати участь у дискусіях, чітко визначати порушення прав дитини з прикладів вчинків та життєвих ситуацій, в які можуть потрапити неповнолітні, з визначенням виду відповідальності.

Так як присутня молодь є працездатного віку, і у період канікул має право на працю, Наталія Юріївна з правової допомоги проінформувала учнів про особливості прийняття на роботу неповнолітніх, пільги, гарантії та особливості звільнення неповнолітніх з роботи, провела роз’яснення щодо плюсів та мінусів нелегальної праці для людини та роздала інформаційні матеріали.

Незалежним експертом на заході виступала провідний юрисконсульт Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Валентина Федорук, яка подякувала учням за активну участь у заході, гарні знання та коректні відповіді щодо прав дитини та правового законодавства.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930