Меню
Герої не вмирають
Банери

 Фахівці Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості завітали з профорієнтаційним заходом «Акція «Випускник» у Мізоцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей».

Фахівці центру є частими гостями ліцею, бо це другий за кількістю учнів навчальний заклад  у сільській місцевості Здолбунівського району.

Восени про вибір професії спілкувалися з одинадцяткикласниками, сьогодні ж слухачами та співрозмовниками гостей були учні 9-х класів. З опитування на початку заняття вдалося з’ясувати, що більшість присутніх планують продовжити навчання у ліцеї до 11 класу. Тому інформація була акцентована на ті питання, на які насамперед необхідно звернути увагу: підвищення інформованості про професії та пропозиції навчальних закладів, пізнання своїх нахилів та психофізіологічних особливостей шляхом проходження психодіагностичних тестів на професійну спрямованість.

Випускникам потрібно звернути увагу на власні здібності та успішність з навчальних предметів, які необхідні для здобуття майбутнього фаху, цікавитися вправами та порадами для підвищення рівня психологічних процесів (пам’яті, уваги, мислення).

Окрім того, начальник відділу активної підтримки безробітних Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Надія Білоус проводила цікаві вправи, спрямовані на підвищення знань про професії, тести на визначення рис характеру, котрі домінують, та поведінки.

Захід був пізнавальним, учні уважно та з цікавістю сприймати поданий матеріал.

Анонси подій
Банери

Серпень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31