Меню
Герої не вмирають
Банери

У навчально-тренувальному центрі ВП ХАЕС 27 лютого представники Дерманської Другої, Миротинської, Бущанської, Копитківської, Новосілківської громад Здолбунівського району, які входять до складу зони спостереження атомної станції, взяли участь в обговоренні питань продовження строку експлуатації (ПСЕ) першого енергоблока. Обговорення проходили за участі керівництва та провідних фахівців Хмельницької АЕС.

Під час громадських обговорень фахівці Хмельницької АЕС ознайомили жителів Здолбунівщини із процедурою продовження терміну експлуатації атомних енергоблоків, яка для України не нова, адже вже дев’ять вітчизняних блоків працює у понадпроектний термін. Команда спеціалістів атомної станції довела учасникам громадського обговорення інформацію щодо основних робіт та заходів, які здійснюються на ХАЕС у межах ПСЕ, ознайомила з факторами безпеки, показниками радіаційного та екологічного моніторингів.

Серед питань які цікавили громадськість Здолбунівського району – поводження з ядерним паливом, соціальна захищеність, український та світовий досвід щодо продовження терміну експлуатації енергоблоків, аварійне реагування. На всі питання жителі Здолбунівщини отримали ґрунтовні та вичерпні відповіді. Зокрема, інформуючи щодо аварійного реагування на ХАЕС, керівник управління з питань аварійної готовності та реагування Сергій Дубина зауважив, що на атомній станції організовано 23 аварійних формування, до складу яких входить 685 працівників атомної станції, які беруть участь у щорічних тренуваннях. Під час тренування здійснюється також відповідне інформування в тому числі і облдержадміністрацій, до функцій яких входить інформування населення відповідних територій.

По завершенні обговорень представників Здолбунівського району ознайомили також з основними виробничими процесами та підготовкою персоналу на атомній станції під час екскурсії в навчально-тренувальному центрі.


Тож громадськість Здолбунівщини підтримала продовження строку експлуатації першого енергоблока ХАЕС, висловивши свої пропозиції.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериЧервень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930