Меню
Герої не вмирають
Банери

10 січня у Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості майстрами Олександрійського навчального відділення Рівненського ЦПТО  Сергієм Вітошко та Зеновієм Крошним було проведено презентацію професій «токар» та «верстатник деревообробних верстатів». Майстри виробничого навчання детально ознайомили учасників семінару з потребою професій на сьогодні, продемонстрували матеріальну та технічну навчальні бази, сучасне обладнання начальних класів та майстерень, розповіли про умови навчання.

Наявність у особи професії висококваліфікованого тракториста є гарантією працевлаштування, адже потреба в цих робітниках постійна, особливо у сільській місцевості. Тому одночасно було організовано презентацію такої необхідної на даний час професії як «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» за участю викладача Олександрійського навчального відділення Віктора Ковальчука. Викладач надав інформацію про регіональний ринок праці, розповів про актуальність професії, характеристику процесу праці, тип діяльності, охарактеризував напруженість праці, зв’язок з іншими професіями, медичні протипоказання та розповів можливість підвищення кваліфікації за даною професією. У результаті отриманої інформації 12 чол. безробітних із задоволенням погодились на отримання додаткової категорії тракториста та виявили бажання навчатися.

На завершення заходу слухачі отримали буклети з інформацією про Рівненський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930