Меню
Герої не вмирають
Банери

25 червня на території Здолбунівської бібліотеки молоді та юнацтва по  вул. Княгині Ольги в м.Здолбунів відбулося святкування Дня молоді та Дня Конституції.

В рамках заходу було проведено презентацію ідеї відкритого простору «ЗЕлений газОН», місця, де молодь матиме можливість розвиватися відпочиваючи, заводити нові цікаві знайомства, що допоможуть в подальшому знайти своє місце у житті, створити локацію, що стане місцем збору креативної молоді зі свіжими ідеями. Більш детально про ідею і тих хто її втілює у життя можна дізнатись з сторінки ЗЕленого газОНу у фейсбук.

Святкові заходи розпочалися з концертної програми творчих колективів, під час якої голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук нагородив переможців та учасників конкурсу «За Україну, за її волю!» грамотами та сертифікатами-запрошенями на поїзку до Карпат, яка відбудеться в перших числах серпня.

Своїми виступами порадували вокальний ансамбль «Джем» та його солісти, юні танцівниці східного танцю, танцювальний колектив «NoName», співак та музикант Віталій з м. Рівне, а також дует Назар Бондарчук та Алла Стригун та інші.

Також було проведено вікторину «Україна! Конституція! Молодь!» з цікавими призами, яку провела чарівна ведуча Юлія Люкшин.

На святі молоді гості також мали можливість відвідати майстер-класи send-art та face-art, виставку-продаж книг, прийняти участь у спортивних змаганнях з арм-реслінгу, дартсу та настільного тенісу та інше.

На завершення всі бажаючи переглянули кінофільм під відкритим небом.

“ЗЕлений газОН” – це те, що сьогодні у нашому місті розпочалося і буде далі розвиватись, бо такі проекти не можуть мати кінця, адже у нашої молоді немає кінця креативним ідеям та завзяттю, щоб ці ідеї реалізувати.

Зі святом усіх, хто молодий душею!

Дякуємо організаторам та всім хто долучився до свята!