Меню
Герої не вмирають
Банери

Коментар Президента України Петра Порошенка щодо ситуації навколо «Приватбанку».

За словами Президента, опосередковано від стану справ в цьому банку залежить вся фінансово-економічна ситуація в країні.

«Через це його не можна помістити в прокрустове ложе стандартних технологій оздоровлення банків. Саме тому ми вдаємося до безпрецедентного рішення – його переходу в cтопроцентну державну власність. Держава бере на себе відповідальність і гарантує клієнтам «Приватбанку» недоторканість і цілісність їхніх грошей», – наголосив Петро Порошенко.

Глава держави наголосив, що заходів, яких протягом останніх двох років вживали приватні власники та топ-менеджери, виявилося недостатньо. Проблеми «Приватбанку» накопичувалися роками. Виникла пряма загроза як самому банку, так і всій банківській системі України.

Новим власником стає держава в особі Міністерства фінансів.

«Щодо старих, приватних власників, то принципово важливою для нас є їхня відповідальна позиція, яка зафіксована у їхніх же листах до Уряду і Національного банку. Там чорним по білому написано, що вони визнають необхідність та доцільність екстраординарного кроку та цілком підтримують перехід «Приватбанку» у власність держави», – відзначив Президент.

За його словами, для управління банком вже найнято нову високопрофесійну групу фахівців, якій поставлено завдання забезпечити плавний перехід, стабільну роботу та обслуговування клієнтів у звичному режимі.

Також для посилення захисту вкладників «Приватбанку» у якості невідкладного Президент подав до Верховної Ради законопроект, який надає додаткові гарантії вкладів громадян у цій установі. Вони будуть такі ж самі, як для «Ощадбанку» – як для банку, що на сто відсотків належить державі.

«Звертаюся до вас, шановні клієнти «Приватбанку», – зберігайте спокій. Нова адміністрація вже бере всі важелі управління у свої руки. Прямо зараз, в ці години і хвилини», – наголосив Глава держави.

Анонси подій
Банери

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30