Меню
Герої не вмирають
Банери

Повернувшись з війни, бійці якомога швидше намагаються адаптуватися до буденного та мирного життя. Найкращим і найефективнішим способом адаптації для наших захисників є робота.

Однак, не завжди бійці АТО можуть швидко знайти місце зайнятості, яке б припало до душі. Існує думка, що військовослужбовці переживають сильний стрес двічі: перший раз – перебуваючи під обстрілами, другий – після повернення додому.

До Здолбунівської районної філії Рівненського ОЦЗ за допомогою у працевлаштуванні звернувся учасник АТО/ОСС Андрій. Фахівцями центру зайнятості було надано вичерпний перелік послуг для успішного працевлаштування: інформування, надання консультацій, участь у заходах, спрямованих на соціальну і трудову адаптацію учасників бойових дій. Андрій тривалий термін був безробітний, але не розчаровувався і наполегливо шукав роботу. Його цікавило працевлаштування не тільки по місцю проживання, а і за його межами. Андрій закінчив ВКНЗ “ДУБЕНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ”  за спеціальністю “Лікувальна справа”, довгий час працював фармацевтом, медичною сестрою, тому і роботу шукав відповідну. І коли з’явилася вакансія по догляду за людьми похилого віку в приватному пансіонаті “Тепло любих” до ПП Борисіка Ю.О. на посаду молодшої медичної сестри, він із радістю погодився на пропозицію кар’єрного радника Іванни, успішно пройшов співбесіду із роботодавцем та був працевлаштований за сприяння служби зайнятості.

Після працевлаштування, за згодою особи,  фахівцем центру зайнятості здійснюється індивідуальний супровід, який свідчить: Андрій  успішно адаптувався та закріпився на робочому місці, і має намір працювати далі.

Анонси подій
Банери

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031