Меню
Герої не вмирають
Банери

Повернувшись з війни, бійці якомога швидше намагаються адаптуватися до буденного мирного життя. Найкращим і найефективнішим способом адаптації для наших захисників є робота. Однак не завжди бійці АТО можуть швидко знайти роботу, яка б припала до душі.

Існує думка, що військовослужбовці переживають сильний стрес двічі: перший раз – перебуваючи під обстрілами, другий – після повернення додому.

Тож вдома вони вчаться жити заново, шукають у собі сили боротись та знайти своє місце у цьому суспільстві.

До Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся учасник АТО Павло Микитюк, який у 2017 році повернувся із зони АТО, де був командиром відділення. Фахівці служби зайнятості проінформували Павла Микитюка щодо доступних соціальних послуг, надали перелік наявних вакансій, запропонували взяти участь у тренінгах щодо успішної адаптації в умовах мирного життя.

Але протягом усього терміну перебування на обліку (більше шести місяців) роботи, яка б йому підходила, не було підібрано. І коли з’явилася вакансія «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» (кавове обладнання), чоловік охоче погодився на цю пропозицію. Поспілкувавшись з роботодавцем, Павло засумнівався, оскільки тривалий час був безробітним. Тоді фахівець служби зайнятості запропонувала йому та роботодавцю здійснити підвищення кваліфікації шляхом стажування безпосередньо на робочому місці. Така форма професійного навчання дала йому змогу ознайомитися з особливостями виробництва, умовами праці, адаптуватись у трудовому колективі, а набуті знання і вміння у подальшому допоможуть успішно закріпитися на робочому місці.

Анонси подій
Банери

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30