Меню
Герої не вмирають
Банери

Фахівці служби зайнятості відвідали Мізоцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» з метою проведення Виїзного профорієнтаційного заходу для учнівської молоді.

Під час заходу з учнями двох 11-х класів спілкувалися не лише про основні аспекти вибору професії та навчального закладу, а й про те, що вони незабаром зроблять крок до дорослого життя, і чи готові вони до цього.

До моменту закінчення школи юнаки та дівчата вже мають бути психологічно та фізіологічно готовими до дорослого життя. Основне завдання на цьому етапі — вибір професії, соціальне та особистісне самовизначення. Вміти керувати за своїми почуття, емоціями, а головне – відповідати за вчинки та їх наслідки перед суспільством, тверезо оцінювати сформовану ситуацію й свої можливості, здатність брати уроки зі своїх невдач. Майбутнім випускникам потрібно щоденно працювати над собою, учитися будувати стосунки з людьми, що живуть поруч із нами (рідні, близькі, знайомі, однолітки), замислюватися над тим, що вони можуть дати іншим людям. Під час спілкування про готовність до дорослого життя учні брали активну участь у обговореннях, дискусіях, з цікавістю переглядали відеоролики про приклади вміння спілкуватися, на способи вирішення конфліктів та методами керування  негативними емоціями.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728