Меню
Герої не вмирають
Банери

Фахівці служби зайнятості відвідали Мізоцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» з метою проведення Виїзного профорієнтаційного заходу для учнівської молоді.

Під час заходу з учнями двох 11-х класів спілкувалися не лише про основні аспекти вибору професії та навчального закладу, а й про те, що вони незабаром зроблять крок до дорослого життя, і чи готові вони до цього.

До моменту закінчення школи юнаки та дівчата вже мають бути психологічно та фізіологічно готовими до дорослого життя. Основне завдання на цьому етапі — вибір професії, соціальне та особистісне самовизначення. Вміти керувати за своїми почуття, емоціями, а головне – відповідати за вчинки та їх наслідки перед суспільством, тверезо оцінювати сформовану ситуацію й свої можливості, здатність брати уроки зі своїх невдач. Майбутнім випускникам потрібно щоденно працювати над собою, учитися будувати стосунки з людьми, що живуть поруч із нами (рідні, близькі, знайомі, однолітки), замислюватися над тим, що вони можуть дати іншим людям. Під час спілкування про готовність до дорослого життя учні брали активну участь у обговореннях, дискусіях, з цікавістю переглядали відеоролики про приклади вміння спілкуватися, на способи вирішення конфліктів та методами керування  негативними емоціями.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери


Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031