Меню
Герої не вмирають
Банери

У рамках проведення заходів до Міжнародного дня людей з інвалідністю у Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості презентували для осіб з інвалідністю можливості служби зайнятості та Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості щодо проходження професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, у тому числі шляхом стажування.

– Професійне навчання у службі зайнятості – одна із актуальних можливостей підвищення конкурентноспроможності осіб з інвалідністю на ринку праці, – зазначила начальник відділу активної підтримки безробітних Надія Білоус. – Можливості є надзвичайно великими: різноманіття робітничих професій, курси підвищення кваліфікації та цільового призначення охоплюють усі сфери економіки. Зважаючи на свої бажання, інтереси, нахили та обов’язково стан здоров’я, кожен може скористатися послугою професійного навчання, обрати той напрямок діяльності, який підвищить конкурентоспроможність шукача роботи та прискорить вирішення питання зайнятості та працевлаштування.

Учасники семінару переглянули презентацію про структуру, перелік професій, умови, терміни та різні форми навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, та отримали інформаційні матеріали про перелік професій, які можна оволодіти на курсах служби зайнятості, ознайомилися із онлайн-сервісом у мобільному телефоні ЦПТО.

Активно користувалися послугою професійного навчання у 2019 році особи з інвалідністю, які перебувають на обліку у Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості. Так, фахівцями служби зайнятості протягом 11 місяців 2019 року залучено до проходження професійного навчання шляхом підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації 18 осіб.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930