Меню
Герої не вмирають
Банери

Надання пільгових довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам на селі за програмою «Власний дім» на 2016-2020 роки здійснюється Рівненським обласним фондом підтримки індивідуального будівництва на селі (далі – Фонд).Кредити надаються індивідуальним сільським забудовникам за умови їх проживання (або переселення для постійного проживання) у сільській місцевості на будівництво, завершення будівництва, реконструкцію, капітальний ремонт, а також купівлю житла, будівництво інженерних мереж та підключення їх до існуючих комунікацій, утеплення житлових будинків.

Кредит надається на термін до 20 років, а молодим сім’ям (подружжя, в якому вік чоловіка та дружини не перевищує   35 років) або неповним сім’ям (мати (батько) віком до 35 років) – до 30 років, з внесенням за користування ним плати у розмірі трьох відсотків річних.

Відсотки за користування кредитом не нараховуються таким позичальникам (за умови звернення їх або повнолітніх членів їх сімей з відповідною заявою):

військовослужбовцям, подружжю, в якому чоловік або дружина є військовослужбовцем, що підтверджується копією військового квитка, – з початку і до закінчення особливого періоду;

резервістам та військовозобов’язаним, подружжю, в якому чоловік або дружина є резервістом чи військовозобов’язаним, що підтверджується довідкою військового комісаріату або військової частини про перебування на військовій службі, – з моменту призову під час мобілізації і до закінчення проходження військової служби в особливий період.

позичальникам, які мають трьох і більше дітей (у тому числі усиновлених та/або таких, що перебувають під його опікою/піклуванням).

У першочерговому порядку кредит надається індивідуальним забудовникам для завершення раніше розпочатого будівництва та молодим спеціалістам, які працюють на підприємствах, в установах та організаціях, зазначених у пункті 4 цих Правил, а також особам, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20  частини першої статті 6 та абзацу четвертого пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії  їх  соціального захисту», та громадянам, які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб.

Сума кредиту визначається Фондом з урахуванням рівня платоспроможності позичальника і не може перевищувати граничного розміру кредиту в сумі 300 тис. гривень для спорудження нового житлового будинку, 150 тис. гривень для реконструкції житлового будинку або добудови незавершеного будівництвом житла, 200 тис. гривень для придбання житла та 50 тис. гривень для спорудження інженерних мереж, підключення їх до існуючих комунікацій та для утеплення житлових будинків.

Надання кредиту здійснюється на підставі кредитного договору, що укладається після підтвердження права позичальника на його одержання та визначення суми кредиту. Для підтвердження права на одержання кредиту та визначення його суми індивідуальний забудовник подає Фонду документи визначені правилами кредитування.Погашення кредиту та внесення плати за користування ним проводитися на умовах, визначених кредитним договором,  згідно графіку погашення кредиту. За бажанням позичальника може передбачатися дострокове погашення.За детальною інформацією  щодо умов кредитування та переліку документів необхідних для оформлення кредиту необхідно звернутатись безпосередньо до Рівненського обласного фонду підтримки індивідуального будівництва на селі за адресою: м.Рівне проспект Миру,7а, каб.25,   тел. 29-84-47, 0673609886.З повним текстом правил кредитування можна також ознайомитись на сайті Здолбунівської районної державної адміністрації в розділі містобудування та архітектура.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930