Меню
Герої не вмирають
Банери

З метою підвищення ефективності надання соціальних послуг, спрямованих на підтримку трудової активності безробітної молоді в сучасному економічному середовищі із залученням представників соціальних служб та організацій району у приміщенні Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся семінар «Молодь на ринку праці».

Чинниками успішного працевлаштування молоді в сучасних умовах є отримання знань у сфері наявності та пошуку актуальних вакансій на ринку праці, знань і навичок написання резюме, основ самопрезентації та самореалізації у сучасному світі пошуку роботи. Ці та інші актуальні питання розкривала присутнім начальник відділу активної підтримки безробітних районної філії Надія Білоус.

Переваги легальної зайнятості розкрила молоді провідний юрисконсульт районної філії Валентина Федорук, яка звернула увагу на їхні права та обов’язки, як безробітних, на відповідальність в разі порушення чинного законодавства про зайнятість населення.

«За пенсію думай змолоду» – таким гаслом розпочала свій виступ начальник Здолбунівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Рівненської області Світлана Жовтанюк, яка акцентувала увагу безробітної молоді на те, що роки плинуть швидко, і за набуття страхового стажу, необхідного при виході на пенсію за віком, варто задумуватися зараз. Також Світлана Миколаївна ознайомила присутніх із діючим пенсійним законодавством щодо вимог для виходу на пенсію за віком, для отримання, по потребі, пенсії по інвалідності, по втраті годувальника.

Про отримання безкоштовної юридичної підтримки та покращення захисту своїх прав розповіла наступна гостя заходу: головний спеціаліст відділу Здолбунівського бюро правової допомоги Наталія Михальчук. У своєму виступі Наталія Юріївна ознайомила присутніх з можливістю отримання безоплатних послуг з надання первинної правової інформації, консультацій та роз’яснень з правових питань, складання заяв, скарг та інших документів правового характеру, забезпечення доступу окремим категоріям осіб до вторинної правової допомоги, та наголосила про заходи протидії вчинення домашнього насильства та органи, на які покладено функції запобігання домашньому насильству.

На таких заходах молодь отримує корисну для себе інформацію, підвищує мотивацію до праці, активізацію зусиль щодо пошуку роботи, підвищує рівень впевненості у своїх силах.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930