Меню
Герої не вмирають
Банери

У службі зайнятості постійно проводяться різні за тематикою профінформаційні та профконсультаційні оф-лайн та он-лайн групові заходи для зареєстрованих безробітних, у програмах проведення яких висвітлюються питання захисту прав людини. Сьогодні, 10 грудня, у День прав людини, завершується Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка у Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості пройшла активним наданням інформаційно – консультаційної підтримки громадянам під час семінарів із загальних питань зайнятості, «Сучасні джерела пошуку роботи» та «Ризики нелегальної трудової міграції», для осіб з інвалідністю та учасників АТО/ООС, до якої долучалися і соціальні партнери.

На заходах у службі зайнятості безробітні ознайомлюються не тільки про послуги служби зайнятості та сучасними підходами до їх отримання, методами техніки пошуку роботи та можливостей підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації на курсах служби зайнятості, а й про інші важливі акценти прав людини при пошуку роботи та працевлаштуванні.

На профінформаційних групових семінарах із загальних питань зайнятості безробітних громадян інформують про переваги легальної зайнятості, запобігання дискримінації та гендерної нерівності при працевлаштуванні на роботу та загрози нелегальної трудової міграції.

Таких заходів у 2020 році фахівцями районної філії було проведено 130, у них взяло участь 1280 безробітних.

На профінформаційних семінарах «Сучасні джерела пошуку роботи» учасники отримують поради як уникнути шахрайства при працевлаштування та про що варто пам’ятати при аналізі оголошень про вакансії. Таких заходів у 2020 році фахівцями районної філії було проведено 70, у них взяло участь 725 безробітних.

На профінформаційних семінарах «Ризики нелегальної трудової міграції» присутніх інформують про основні ризики нелегальної трудової міграції та захист громадян України від протиправних дій внаслідок нелегальної міграції та торгівлі людьми. Таких заходів у 2020 році фахівцями районної філії було проведено 11, у них взяло участь 115 безробітних.

Частим гостем на групових заходах є головний спеціаліст відділу Здолбунівського бюро правової допомоги Наталія Михальчук, яка інформує безробітних про можливість отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031