Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних громадян «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми. Причини та наслідки» з метою вберегти шукачів роботи від потраплянь у небезпечні ситуації.

Вибір робочого місця – особиста справа кожного, але знати про юридичні та організаційні тонкощі, перш ніж відправитися на роботу за кордон, все-таки не завадить. На жаль, не завжди пропозиції працювати або навчатися за кордоном закінчуються на користь співвітчизниць та співвітчизників. Висвітлення питання трудової міграції та торгівлі людьми є актуальним  питанням сьогодення для населення нашої держави. Що потрібно знати про методи та підходи злочинних угруповань, як себе застерегти від негативних наслідків – ці та інші питання висвітлювалися на семінарі. Для наочності використовувалися слайд-презентації досліджень, проведених Міжнародною організацією з міграції, та працювала виставка інформаційно-консультаційних матеріалів, брошур та листівок.

Про можливість отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги проінформувала безробітних громадян гість заходу – провідний спеціаліст відділу Здолбунівського бюро правової допомоги Наталія Михальчук.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728