Меню
Герої не вмирають
Банери

З метою підвищення інформованості про переваги, недоліки та наслідки трудової міграції у Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості в рамках Тижня студента провели семінар «Запобігання нелегальної трудової міграції. Причини та наслідки.» для  учнів Державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту».

Трудові мігранти – майже виключно особи найбільш економічно продуктивних вікових груп – молодь. До такої групи ризику відносяться і випускники професійно-технічної освіти, які бажають реалізуватися на ринку праці із достойним заробітком.

Під час заходу використовувалися міні-лекції, вправи та завдання по групах на розуміння різних форм торгівлі людьми, методів та підходів злочинних угруповань, способів вербування, груп ризику, презентація правил безпечної міграції та працевлаштування. Подана інформація мала за мету застерегти учасників від небезпечних ситуацій у майбутньому, у які може потрапити кожний, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу.

На заході діяла виставка літератури та інформаційних буклетів, створених в рамках Програми протидії торгівлі людьми Міжнародною організацією з міграції в Україні, які учасники із задоволенням взяли на згадку про захід у службі зайнятості.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930