Меню
Герої не вмирають
Банери

Профорієнтаційне заняття “Ознайомлення з професіями сфери транспорту, видами транспорту” провели для учнів 7-го класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 фахівці Здолбунівської районної філії центру зайнятості.

Під час заняття учні ознайомилися із історією виникнення транспорту, видами транспорту та його застосування, професіями сфери транспорту. Заняття відбулося напередодні Дня автомобіліста, тому професіям автомобільного транспорту було надано більше уваги.

Для дітей розповіли, що серед великої кількості професій цієї сфери, професія водія автотранспортних засобів є найбільш поширеною та актуальною, і не тільки на автошляхах нашої країни. Не варто забувати і про те, що саме автотранспорт є на сьогоднішній день найбільш небезпечним засобом пересування. Керувати ним – це величезна відповідальність – не тільки за своє власне життя, але і за життя пішоходів та пасажирів.

Учнів ознайомили з характеристикою професії, з вимогами до працівників, з вимогами до віку та професійного стажу водіїв, які керують певним транспортним засобом і мають водійське посвідчення з відповідними відкритими категоріями.

На уроці використовувалися слайд-презентація, вправи та рухавки із використанням ребусів, загадок, кольорових карток та м’яча на закріплення знань про правильні назви професії та види транспорту, поділу транспорту за типом перевезення, правил поведінки у громадському транспорті, які діти виконували із задоволенням.

Захід пройшов у жвавій атмосфері, учні ділилися своїми планами щодо професій, які вони планують обрати у майбутньому, та спільно з педагогами дякували за цікаву та корисну зустріч.

Анонси подій
Банери

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031