Меню
Герої не вмирають
Банери

Фахівці Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості долучилися до насиченої програми заходів у ТЕNSING DAY CAMP для дітей під час канікул, який організувала молодіжна громадська організація YMCA Здолбунів, провівши профорієнтаційне заняття «Ознайомлення з професіями «Людина-Художній образ» на відкритому просторі «Зелений газон» у приміщенні районної бібліотеки для дітей та юнацтва.

Тему заняття обрано не випадково. Програма роботи у денному таборі насичена масою творчих заходів: пісні, п’єси, танці, концерти. Тому детальне ознайомлення про професії даного спрямування було доречним та корисним.

Під час заняття діти дізналися про професії «людина-художній образ», їх підтипи до видів художнього відображення дійсності, діяльності, предмету праці, основні вимоги, що ставляться професією до особи.

На закріплення отриманої інформації діти відгадували загадки та кросворди про професії, виконували вправи на знання творчих професій за назвою предметів. Спробували себе у ролі письменників та акторів, читаючи невеликі твори про професії та демонструючи артистичність при відтворенні веселих сценок про історії із життя учнів у школі. Завершили захід веселою руханкою на закріплення знань про особливості практичних вмінь та рухів людей творчих професій.

Співпраця служби зайнятості з молодіжною громадською організацією YMCA Здолбунів триває вже чимало часу в рамках проведення профорієнтаційних зустрічей для дітей різного шкільного віку.

Анонси подій

Банери


Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930