Меню
Герої не вмирають
Банери

14 березня 2017 року в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося засідання «круглого столу» для працівників психологічної служби та педагогів області з теми «Профілактика негативного впливу соціальних мереж: соціально-психологічні аспекти саморуйнівної поведінки учнівської молоді».

До роботи «круглого столу» долучилося 103 особи, серед них: працівники інституту, провідні фахівці з педагогіки та психології, медицини та кіберполіції, методисти із психологічної служби, практичні психологи та соціальні педагоги загальноосвітніх навчальних закладів, вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, загальноосвітніх шкіл-інтернатів та педагоги області.

Від Здолбунівського району участь у заході брали: завідувач районного методичного кабінету, відповідальна за психологічну службу району, Глущук Наталія Олександрівна, соціальний педагог Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Сидорук Олена Вікторівна, практичний психолог Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Савчук Ірина Павлівна.

У ході проведення засідання обговорювалися питання щодо особливостей здійснення профілактичної та просвітницької роботи в освітніх закладах щодо попередження деструктивного впливу соціальних мереж на розвиток учнівської молоді, а також надання допомоги дитині, яка перебуває у стані гострої кризи.

Розпочалася робота «круглого столу» із вітального слова Алли Черній, кандидата політичних наук, виконувача обов’язків ректора ОІППО. Про психологічні та соціально-педагогічні аспекти здійснення профілактичної й консультативної роботи у закладах освіти з обговорюваного питання, організації роботи з батьками розповіли Юлія Мельник, завідувач кабінету-центру практичної психології і соціальної роботи РОІППО, Тетяна Абрамович, методист кабінету-центру, В’ячеслав Папуша, старший викладач кафедри педагогіки, психології і корекційної освіти, Віталія Тимчина, старший викладач кафедри природничо-математичної освіти і Тамара Козакова, методист центру практичної психології і соціальної роботи управління освіти Рівненського міськвиконкому.

Про особливості формування особистості дитини в родині, а також налагодження дитячо-батьківських взаємин  розказала  Олена Ставицька, кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної психології та психодіагностики РДГУ. Із медичним аспектом психічного розвитку підлітків щодо формування узалежнень ознайомив Василь Галябар, обласний дитячий лікар-психоневролог.

Про безпеку в мережі Інтернет, особливості залучення дітей до небезпечних спільнот в інтернет-просторі, а також роботу кіберполіції України доповів Іван Тимошенко, начальник відділу протидії кіберзлочинам Поліського управління кіберполіції Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

Учасники «круглого столу» мали можливість долучитися до «відкритого мікрофону» й отримати відповіді від фахівців на запитання.

За результатами роботи «круглого столу» для педагогічних працівників розроблено методичні рекомендації.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери