Меню
Герої не вмирають
Банери

Фахівці Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості організували професіографічну екскурсію в державний навчальний заклад «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» для учнів 9-х класів Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 з метою орієнтації у пропозиціях місцевого професійно-технічного навчального закладу.

Профорієнтаційна екскурсія в училище для учнів школи – майбутніх абітурієнтів, дала змогу відчути себе дорослішими, адже незабаром потрібно буде робити вибір з визначенням першої професії, начального закладу.

Під час екскурсії до навчального закладу, яку проводила викладач Світлана Шевцова, діти переконалися про необхідність звертати увагу при виборі професії та навчального закладу на можливість отримання кваліфікованої освіти, професійних знань, гарних умов навчання та проживання, проведення дозвілля. Світлана Вікторівна показала учням навчальні класи та майстерні, де навчаються учні, які здобувають професії різних галузей економіки, залізничної, будівельної та сфери обслуговування, кабінет психологічної підтримки, умови проживання у гуртожитку, тренажерну залу та музей «Українська світлиця».

Цей захід, який проводився в рамках проведення тижня студента, дав змогу учням відчути кілька годин атмосферу життя не школяра, а учня професійно-технічного навчального закладу.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930