Меню
Герої не вмирають
Банери

Фахівці Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості долучилися до підвищення рівня обізнаності громадян з найдавнішим негативним феноменом – торгівлею людьми, як наслідком нелегальної трудової міграції, небайдужістю громадськості до цього явища і візуалізації проблеми – запоруки успішної боротьби з цією проблемою. І сьогоднішній семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми», який провели для безробітних громадян із залученням представника Здолбунівського бюро правової допомоги, був приурочений Європейському Дню боротьби з торгівлею людьми.

На семінарі присутнім розкрили актуальність теми в причинах трудової міграції, методах та підходах злочинних угруповань, способах вербування та визначенні груп ризику людей, наслідках трудової міграції, правилах безпечної міграції та працевлаштування. Під час заходу використовувалися матеріали досліджень, проведених Міжнародною організацією з міграції. На заході була представлена виставка інформаційно-консультаційних матеріалів, брошур та листівок з питань протидії та захисту від торгівлі людьми, яка користувалася попитом у присутніх.

З метою підвищення інформованості щодо отримання юридичної підтримки та покращення захисту своїх прав, гостя заходу, провідний спеціаліст відділу Здолбунівського бюро правової допомоги Наталія Михальчук, ознайомила присутніх про можливість отримання безоплатних послуг з надання первинної правової інформації, консультацій та роз’яснень з правових питань, складання заяв, скарг та інших документів правового характеру, забезпечення доступу окремим категоріям осіб до вторинної правової допомоги.

Анонси подій

Банери


Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930