Меню
Герої не вмирають
Банери

На кінець опалювального сезону 2019-2020 років житлову субсидію в Здолбунівському районі отримували 7905 сімей.

З метою додаткових заходів соціальної підтримки громадян в умовах карантину, з 1 травня цього року призначення субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували компенсацію в опалювальному період 2019-2020 років, розглядається працівниками соцзахисту населення автоматично – без звернень громадян.

За інформацією начальника управління соціального захисту населення Здолбунівської РДА Миколи Бортника , на початок червня фахівці соціального захисту населення району перерахували житлову субсидію для 5560 домогосподарств. Це складає 85 % від загальної кількості справ, котрі підлягають автоматичному опрацюванню.

З початку 2020 року житлові субсидії домогосподарствам району нараховані на загальну суму 30 648 098 грн.

Одночасно зазначаємо, що з новою заявою повинні звернутися громадяни, у яких відбулися зміни, зокрема щодо:

-складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарств;

-складу сім’ї члена домогосподарства;

-переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання.

Також громадяни зобов’язані протягом 30 календарних днів поінформувати органи соціального захисту населення про зміни, зокрема щодо:

-соціального статусу членів домогосподарства;

-переліку витрат на управління багатоквартирним будинком;

-управителя, виконавця комунальних послуг, створення об’єднання;

-придбання транспортного засобу, що підлягає державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менш ніж п’ять років (крім мопеда і причепа);

-здійснення купівлі або іншим законним способом набуття права власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб (механізм), будівельні матеріали, інші товари довгострокового вжитку або оплати (одноразово) будь-які послуги (крім медичних, освітніх та житлово-комунальних послуг) на суму, яка на дату купівлі, оплати, набуття права власності в інший законний спосіб перевищує 50 тис. гривень.

Крім того, наголошуємо, що громадянам, які станом на 1 травня 2020 року мали прострочену понад три місяці заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340,0 грн), житлову субсидію на наступний період може бути призначено за умови документального підтвердження сплати заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, або оскарження заборгованості в судовому порядку (ухвали про відкриття провадження у справі).

Документи для призначення житлової субсидії громадяни можуть подати за допомогою електронного сервісу або надіслати до органів соціального захисту населення поштою.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930