Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості організували семінар «Особливості зайнятості молоді», на якому спілкувалися з безробітною молоддю.

Турбота про молоде покоління є важливою частиною соціальної роботи. Обізнаність з сучасним комплексом соціальних послуг служби зайнятості та активна позиція молоді дає змогу підвищити їхню конкурентоспроможність на ринку праці.

Під час семінару фахівці районної філії ознайомили учасників з основними послугами служби зайнятості, актуальними вакансіями на ринку праці регіону, сучасними вимогами роботодавців, обговорили наявність на інтернет-сайті служби зайнятості інформації про можливість проходження підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації за різними формами навчання, про переваги легальної зайнятості та причини нелегальної трудової міграції.

Постійною та актуальною є участь у заходах для молоді гостей з управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Рівненської області. Головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення та використання електронних реєстрів, управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного Фонду України в Рівненській області Наталія Дячук детально розповіла про переваги легальної зайнятості у поєднанні з пенсійним законодавством та звернула увагу молоді на те, що час плине швидко, і про своє майбутнє потрібно думати сьогодні.

А заступник начальника відділу Здолбунівського бюро правової допомоги Лілія Клічук, яка є також постійним гостем у службі зайнятості, поінформувала присутню молодь про можливість отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги.

Анонси подій

Банери


Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031