Меню
Герої не вмирають
Банери

Виїзний профорієнтаційний захід для молоді провели фахівці Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості у Копитківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів для учнів 8-11 класів.

Для учнів 10-11-х класів було проведено заняття на тему: «Пізнай себе для вдалого вибору професії», під час якого учні вдосконалили свої знання про те, що успіх у виборі професії залежить від інтересів, здібностей та потреб ринку праці, від самопізнання та співставлення своїх психологічних особливостей з майбутньою професією або спеціальністю. Учні отримали інформаційні матеріали щодо можливості самостійного проходження діагностичних тестів на дослідження професійних інтересів і цінностей, IQ і інтелектуальних професійно-значущих якостей, соціально-психологічних професійно-значущих чинників, та ознайомлення з професіями майбутнього з доповненою реальністю.

Урок під назвою «Світ професій та твоє місце у ньому» провели для учнів 8-9-х класів. На занятті спілкувалися про значення професії у житті людини, детально розбирали всі аспекти формули вибору професії, виконували завдання та вправи на збільшення інформованості про світ професій, їх поділ за типами діяльності, відповідність професій до особливостей характеру та темпераменту, та з великою цікавістю проходили «Психогеометричний тест» на визначення домінуючих рис характеру та поведінки.

По завершенню заходів учні та педагоги дякували Надії Степанівні за цікаву та корисну інформацію.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери


Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031