Меню
Герої не вмирають
Банери

Урок географії на тему «Трудові ресурси та зайнятість населення» для учнів 8-го класу Здолбунівської гімназії провели у приміщенні центру зайнятості. Ініціатором був директор Здолбунівської гімназії Гнатюк Іван Гурійович, який і викладає цей предмет.

Метою такого заходу було подання матеріалу учням із співставленням ситуації в Україні та реальної картини в районі щодо зайнятості населення. Розпочав урок директор Здолбунівського районного центру зайнятості Сергій Михайлович Бабич, який проінформував присутніх про поділ населення на економічно активне та неактивне, на зайняте та незайняте, про причини утворення безробіття та можливості уникнення цього. «Бути завжди в лавах зайнятого населення – це зробити правильний вибір майбутньої професії», – наголосив у своєму виступі Сергій Михайлович.

Про шляхи правильного вибору професії розповіла начальник відділу активної підтримки безробітних Білоус Надія Степанівна. Під час розповіді використовувалися слайди, інформаційний стенд «Типи професій», інформаційні папки з описом професій, інтернет-сайт «Труд» з презентацією блоку «Пізнай себе» та можливістю проаналізувати актуальність професії на ринку праці, анімаційні ролики про професії та інтернет-сайт «Prometeus».

Така подача шкільної програми сподобалася не тільки учням, а й вчителю. «Вони дізналися набагато більше, ніж викладено у шкільному підручнику з цієї теми. Вдале поєднання проблеми зайнятості населення з профорієнтацією підніме зацікавленість учнів до пізнання світу професій для подальшого вдалого визначення свого майбутнього», – поділився своїми враженнями директор Здолбунівської гімназії Іван Гурійович.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031