Меню
Герої не вмирають
Банери

Тиждень профорієнтації у районі триває. 19 жовтня фахівці Здолбунівського районного центру зайнятості завітали у Мізоцький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.. – ліцей» та Білашівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ» з метою проведення профорієнтаційних заходів «Акція «Випускник» для учнів навчальних закладів.

Вибір професії недарма називають другим народженням. Від того, наскільки вірно вибраний життєвий шлях, залежить місце кожного з нас серед людей, задоволеність роботою, радість та щастя…

Учні старших класів від начальника відділу активної підтримки Білоус Надії Степанівни слухали екскурс в історію виникнення професій, заглянули в історичне минуле найдавніших професій світу: муляра та продавця, узагальнили знання стосовно основної формули вибору професії «Хочу. Можу. Треба», дізналися свої інтереси та нахили до типу професій за допомогою диференційно-діагностичного опитувальника за Є.О. Клімовим, підвищили знання назв професій, які залучаються до виготовлення певних речей (будинку, одягу) та знання предметів(знаряддя праці), які використовують люди певних професій (будівельники, перукарі).

Директор Здолбунівського районного центру зайнятості Бабич Сергій Михайлович побажав учням успішно закінчити школу, обрати та здобути актуальну на ринку праці професію, та в подальшому вдало працевлаштуватися.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728