Меню
Герої не вмирають
Банери

Сьогодні, 16 березня для осіб до 25 років з наявною професійно-технічною освітою було організовано та проведено семінар «Особливості зайнятості молоді» під час якого говорили про підвищення мотивації до пошуку роботи, вдосконалення навиків ознайомлення з джерелами вакансій та самопрезентації молоді.

Отримуючи освіту, кожна людина мріє якнайефективніше проявити себе в обраній професії, досягти успіху у професійній діяльності, бути корисним, забезпечувати рівень життя за допомогою обраної професії і отримувати від цього задоволення. Але у житті часто складається не так, як мріялося. Потрапивши за різних обставин у лави безробітних, молодь, як найбільш працездатна частина населення у порівнянні з іншими віковими групами, та яка має високу мобільність та адаптивність, повинна знати та вміти правильно шукати роботу.

На семінарі детально розбирали аспекти питання «Від чого залежить успіх у пошуку роботи?», спілкувалися про наслідки тіньової зайнятості, знайомилися з можливостями сайту Державної служби зайнятості щодо пошуку роботи та Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ щодо можливостей перепідготовки та підвищення кваліфікації. Також, до уваги присутніх була продемонстрована презентація у слайдах Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ.

Про можливість отримання юридичної допомоги різного спрямування на випадок потреби розповіла головний спеціаліст Здолбунівського бюро правової допомоги Горбач Богдана, яка була запрошена фахівцями центру зайнятості.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій