Меню
Герої не вмирають
Банери

Сьогодні, 16 березня для осіб до 25 років з наявною професійно-технічною освітою було організовано та проведено семінар «Особливості зайнятості молоді» під час якого говорили про підвищення мотивації до пошуку роботи, вдосконалення навиків ознайомлення з джерелами вакансій та самопрезентації молоді.

Отримуючи освіту, кожна людина мріє якнайефективніше проявити себе в обраній професії, досягти успіху у професійній діяльності, бути корисним, забезпечувати рівень життя за допомогою обраної професії і отримувати від цього задоволення. Але у житті часто складається не так, як мріялося. Потрапивши за різних обставин у лави безробітних, молодь, як найбільш працездатна частина населення у порівнянні з іншими віковими групами, та яка має високу мобільність та адаптивність, повинна знати та вміти правильно шукати роботу.

На семінарі детально розбирали аспекти питання «Від чого залежить успіх у пошуку роботи?», спілкувалися про наслідки тіньової зайнятості, знайомилися з можливостями сайту Державної служби зайнятості щодо пошуку роботи та Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ щодо можливостей перепідготовки та підвищення кваліфікації. Також, до уваги присутніх була продемонстрована презентація у слайдах Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ.

Про можливість отримання юридичної допомоги різного спрямування на випадок потреби розповіла головний спеціаліст Здолбунівського бюро правової допомоги Горбач Богдана, яка була запрошена фахівцями центру зайнятості.