Меню
Герої не вмирають
Банери

Служба зайнятості спільно з ВП «Моторвагонне депо Здолбунів», ВП «Локомотивне депо Здолбунів» та  ВП «Ремонтне вагонне депо Здолбунів» провели пізнавальне профорієнтаційне заняття «Залізничний транспорт та професії» для учнів Здолбунівської загальноосвітньої школи І ступеня №7.

Під час заняття дітей ознайомили з історією виникнення залізниці в рідному місті та її впливом на розвиток краю. Зокрема йшлося про те, що з появою залізниці виникла потреба у професійних кадрах, і тому відкрили навчальний заклад, який і нині навчає за  професіями залізничного спрямування.

З дітьми проводили бесіду про професії людей, які працюють на залізниці, демонструючи фотоматеріали працівників на робочих місцях. Розповіли їм і про те, чому Здолбунів називають містом залізничників, наголосивши, що з появою залізниці у Здолбунові відкрили підприємства, які відповідають за ремонт локомотивів, вагонів та залізничних колій. Діти дізналися і про назви професій людей, які там працюють.

Впродовж заняття розповіді супроводжувалися слайд-презентаціями та  переглядом відеоматеріалів. Цікавий мультфільм «Залізничний транспорт» та відеофільм «Я і залізниця, правила безпеки на залізничному транспорті», які створені за підтримки Львівської залізниці, є цікавими та повчальними, тож дуже  сподобався учням.  Для закріплення знань про види залізничного транспорту діти із задоволенням відгадували загадки, ребуси та складали пазли.  Звичайно, не обійшлося і без цікавої руханки, яка передбачала швидке сприйняття та розподіл на слух назв залізничних професій, транспорту та знарядь праці.

На згадку про цікаву та корисну зустріч діти отримали кольорові плакати «Розклад занять» від УЗ Львівська залізниця, які їм подарували помічник начальника з кадрових питань ВП «Моторвагонне депо Здолбунів» Тетяна Кухарчук, помічник начальника з кадрових питань ВП «Локомотивне депо Здолбунів» Галина Бортошук та в.о. помічника начальника з кадрових питань ВП «Ремонтне вагонне депо Здолбунів» Тетяна Васьон.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031