Меню
Герої не вмирають
Банери

Служба зайнятості спільно із виробничими підрозділами регіональної філії «Львівська залізниця» завітали у початкову школу, де провели пізнавальне профорієнтаційне заняття «Залізничний транспорт та професії» для учнів 2-х та 3-х класів у групі продовженого дня Здолбунівської загальноосвітньої школи 1-го ступеня №7.

Під час заняття дітей ознайомили з історією виникнення залізниці в рідному місті та її вплив на розвиток краю, відкриття підприємств, які відповідають за ремонт локомотивів, вагонів та залізничних колій, навчального закладу залізничного спрямування. Спілкувалися і про залізничні професії. Цікавий мультик «Залізничний транспорт» та відеофільм «Я і залізниця, правила безпеки на залізничному транспорті», які створені за підтримки Львівської залізниці, є цікавими та повчальними, і дуже сподобалися учням. Для закріплення знань про види залізничного транспорту, діти із задоволенням відгадували загадки, ребуси, та складали пазли. Цікаву рухавку, яка передбачала швидке сприйняття та розподіл на слух назв залізничних професій, транспорту та знарядь праці, діти виконували із задоволенням.

 

Представники залізниці порадували дітлахів справжнім кашкетом машиніста, жилеткою та каскою, які діти із задоволенням приміряли, відчуваючи себе у ролі працівників залізниці.

На згадку про цікаву та корисну зустріч діти отримали кольоровий плакат «Розклад занять» та розмальовки із зображенням різних видів залізничного транспорту, які для них подарували помічник начальника з кадрових питань ВП “Моторвагонне депо Здолбунів” Тетяна Кухарчук, помічник начальника з кадрових питань ВП “Локомотивне депо Здолбунів” Галина Бортошук та помічника начальника з кадрових питань ВП “Ремонтне вагонне депо Здолбунів” Галина Кащук.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930