Меню
Герої не вмирають
Банери

На сьогоднішній день в Україні трудова міграція – це поширене явище, причинами якого є відсутність підходящої роботи та низький рівень заробітної плати.  Не завжди трудова міграція є легальною, що несе за собою безліч негативних наслідків. Один з найпоширеніших – торгівля людьми, жертвами якого можуть стати як чоловіки, так і жінки.

Служба зайнятості приєдналася до світової спільноти, яка відзначає 30 липня Всесвітній день протидії торгівлі людьми.

У Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості для безробітних організували інформаційно-пізнавальний семінар «Запобігання нелегальної трудової міграції, торгівлі людьми». До семінару були залучені представники Здолбунівського районного центру для сім’ї, дітей та молоді та Здолбунівського бюро правової допомоги з метою розкриття всіх питань цієї актуальної теми.  Під час заходу виступаючі детально допомагали присутнім визначити причини та наслідки нелегальної трудової міграції, оцінити переваги та недоліки роботи за кордоном, проінформували про реалії нелегального працевлаштування та застерегли від шахрайства при працевлаштуванні за кордоном.

Позняк Тетяна, начальник Здолбунівського бюро правової допомоги ознайомила також присутніх про правопросвітницький проект «Я маю право!», спрямований на формування у суспільстві правової культури та підвищення рівня правосвідомості населення та роздала інформаційні буклети.

На завершення семінару провідний фахівець із соціальної роботи Здолбунівського районного центру для сім’ї, дітей та молоді Тищенко Катерина продемонструвала безробітним профілактичний відеофільм «Життя на продаж».

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930