Меню
Герої не вмирають
Банери

Напередодні жіночого свята у Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся семінар «Жінка на ринку праці» із залученням соціальних партнерів.

Задля отримання безробітними жінками додаткової, цікавої та корисної, інформації на запрошення центру зайнятості захід відвідали представники Здолбунівського районного центру для сім’ї, дітей та молоді та Здолбунівського бюро правової допомоги.

Провідний фахівець із соціальної роботи Здолбунівського районного центру для сім’ї, дітей та молоді Катерина Тищенко проінформувала присутніх про форми допомог різним верстам населення, у тому числі і вразливим категоріям людей, сімей та дітей. Детальніше зупинилася пані Катерина на актуальному питанні сьогодення: аргументи «за» та «проти» виїзду за кордон з метою попередження та запобігання нелегальній трудовій міграції. У зв’язку з посиленням тенденції масового виїзду за кордон з метою пошуку кращого життя, більших заробітків, безробітним були надані корисні поради, на які варто звертати увагу при виїзді за межі країни.

Головний спеціаліст Здолбунівського бюро правової допомоги Богдана Горбач надала інформацію про особливості роботи бюро з різними категоріями населення. «Основна категорія наших клієнтів – це жінки, – продовжила свій виступ пані Богдана, – які активніше, ніж чоловіки, беруть участь у вирішенні побутових та сімейних питань, турбуються про захист та добробут дітей. І тому я із задоволенням відвідала цей захід».

Про особливості працевлаштування в сучасних умовах, про послуги служби зайнятості, у тому числі про можливість професійної  перепідготовки та підвищення кваліфікації на курсах служби зайнятості у Рівненському центрі професійно-технічної освіти проінформувала присутніх жінок завідувач сектору активної підтримки районної філії Білоус Надія.

Від гостей семінару присутні отримали інформаційні буклети про послуги організацій.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери