Меню
Герої не вмирають
Банери

Вибір професії – дуже важливий і надзвичайно відповідальний період в житті людини. Цей вибір визначається учнями задовго до останнього шкільного дзвінка. Вони радяться з батьками, вчителями, знайомими, сперечаються з друзями. Дізнаються якомога більше про майбутню професію, навчальний заклад, що значною мірою впливає на все наступне життя молодої людини. Тут не можна покладатися на випадковість, квапитися.

У світі на даний момент існує багато тисяч різноманітних професій, і всередині кожної з них багато спеціальностей. Серед цього розмаїття важко зорієнтуватися і вибрати ту професію, яка не тільки б подобалася, але й була б потрібна в умовах сучасної економіки; необхідно оцінити можливості працевлаштування після здобуття цієї професії.

Ці та інші важливі питання щодо вибору майбутньої професії розглядалися із учнями випускних 9-х та 11- х класів Здовбицької та Уїздецької загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступеня.

Під час заходів присутні обговорювали загальну формулу вибору професії «Хочу. Можу. Треба.», визначали нахили до типу професій за допомогою диференційно-діагностичного опитувальника інтересів за Є.Клімовим, ознайомлювалися з основними порадами щодо вибору та помилками при виборі професії.

Також з учнями проводилися розважально-пізнавальні конкурси профорієнтаційного напрямку на відгадування назв професій.

На завершення зустрічі начальник активної підтримки безробітних Надія Білоус побажала учням успіхів у виборі професії, не відступати перед труднощами, бути наполегливими у досягненні поставленої мети.

Анонси подій
Банери

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031