Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості для безробітних громадян, переважно молоді, провели семінар, на якому презентували можливості Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості щодо проходження підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації на курсах служби зайнятості.

У службу зайнятості звертаються люди різного віку, з різною освітою та професійним досвідом. Досить часто у зв’язку з відсутністю роботи, яка підходить, у них виникає потреба здобути першу або наступну актуальну робітничу професію чи підвищити кваліфікацію, враховуючи потребу ринку праці у працівниках та фахівцях для прискорення працевлаштування. Саме для таких безробітних фахівці районної філії проводять семінари з орієнтації на професійне навчання. В основному професійне навчання відбувається у Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, який і презентують фахівці районної філії безробітним громадянам. Цей навчальний заклад пропонує для вибору професійного навчання великий перелік робітничих професій, курсів підвищення кваліфікації, сучасну матеріальну та технічну бази, гуртожиток. Переваги навчання у службі зайнятості для громадян, які втратили роботу – це безкоштовне навчання та малий термін його проходження.

На заході безробітні отримали інформаційні листівки про Рівненський центр професійно-технічної освіти, перелік професій та курсів підвищення кваліфікації, які можна пройти у службі зайнятості Рівненщини.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериЛипень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031