Меню
Герої не вмирають
Банери

Безробітні, які у весняно-осінній період працюють у сільськогосподарських підприємствах Здолбунівського району, залучені до професійного навчання за напрямом «Сучасні технології та комплекс машин для вирощування основних сільськогосподарських культур».


004

На замовлення Здолбунівського районного центру зайнятості Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ організував навчання на базі навчального центру ПрАТ «Мізоцьке ремонтно-транспортне підприємство».

Вибір навчальної бази мав значення для доступності доїзду слухачів з різних куточків району та наявного парку сільськогосподарської техніки на підприємстві для закріплення вивченого матеріалу.

Так, як професійно-кваліфікаційний склад слухачів групи – «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», ознайомлення з комплексом сучасних машин для обробітку ґрунту та посіву і захисту рослин є актуальним та доцільним для цієї групи осіб.

Під час навчання безробітні також прослухають лекції про сучасні технології обробітку ґрунту та вирощування сільськогосподарських культур, основи охорони праці у сільськогосподарському виробництві, техніку безпеки при виконанні ремонтних робіт та повторять правила дорожнього руху.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери