Меню
Герої не вмирають
Банери

У житті кожного є момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень – вибрати справу до душі, за покликанням, тобто професію. Вибір професії – дуже важливий і надзвичайно відповідальний період в житті людини. Цей вибір передбачає врахування інтересів, нахилів та здібностей особи, що вибирає, а також потреби у кадрах. Фахівці Здолбунівського районного центру зайнятості провели 18 лютого Виїзні акції «Випускник» у Здовбицькій та Уїздецькій загальноосвітніх школах І-ІІІ ступеня.

Начальником відділу активної підтримки безробітних Білоус Надією Степанівною були проведені профорієнтаційні уроки з учнями 9-11 класів на тему «Шлях до реального трудового життя».

Під час проведення уроку з учнями, за допомогою Диференційно-діагностичний опитувальника інтересів за Є.О.Клімовим (ДДО) було визначено інтереси та нахили до тієї чи іншої сфери діяльності. Також була обговорена основна формула вибору професії «Хочу. Можу. Треба», правила вибору професії та основні помилки при виборі професії. Протягом уроку учням був запропонований «Психогеометричний тест», який діти пройшли з великим ентузіазмом. Завдання полягало у виборі фігури, з якою вони себе ототожнюють та яка дає можливість визначити їхні головні, домінуючі риси характеру і особливості поведінки. Цікавою інформацією для школярів були поради зірок, які допомагають вибрати професію за гороскопом, тобто за знаками Зодіаку. На завершення уроків Надія Степанівна побажала присутнім успішного та правильного вибору першої професії.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери