Меню
Герої не вмирають
Банери

 Цегляне виробництво належить до тих видів людської діяльності, де результату досягають тільки після тривалих експериментів з режимами сушіння і випалювання. Ця робота має проводитися за сталих основних параметрів виробництва. Неможливо зробити правильні висновки і відкоригувати роботу, не дотримуючись цього простого правила.

d9ca6ed30a94a22eb92338a6b4560f16

Вже багато років у будівництві дуже успішно застосовують цеглу. Її використовують для зведення приватних будинків, складських та інших приміщень, камінів, тощо. І, оскільки, потреба в ній дуже висока, то виробництво цегли потребує визначеної і правильної технології виробництва.

У Здолбунівському районному центрі зайнятості 55 безробітних залучили до професійного навчання за напрямом «Новітні технології в цегельному виробництві» для майбутнього працевлаштування на ВАТ «Здолбунівський завод будівельних матеріалів».

Слухачами групи є сезонні працівники, які у весняно-осінній період працюють на підприємстві. Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ для підвищення кваліфікації працівників підготував 40-годинну програму курсів цільового призначення відповідного спрямування. До уваги слухачів були підібрані цікаві та корисні лекції: охорона праці на виробництві, сучасне обладнання для цегельного заводу, автоматизоване виробництво цегли, новітні технології пресування, випал виробів, види браку та способи їх усунення, пакетування та пакування продукції. Відносно невеликий термін навчання дозволяє безробітним познайомитися із новітніми технологіями, відновити свої знання для майбутнього працевлаштування.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери